| Ruthware a întrebat:

O intrebare pentru cei care sunt la/au absolvit Universitatea Politehnica București sau Dunărea de Jos Galati, facultatea automatica si calculatoare: merita upb deranjul cu gasirea+plata cazarii, aglomeratia din Bucuresti? Sau ar fi mai bine sa raman in Galați? E suficient de buna facultatea din Galați?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Facultatea de inginerie din Galati este foarte buna, fiind arhicunoscuta, inca din timpurile comuniste!
O recomand cu cea mai mare incredere!