| miha2010 a întrebat:

OARE CHIAR ATAT DE RETARDATA MA CREDETI DE AM 5 RASPUNSURI RETARDATE SAU VOI PE AICI TOTI SUNT GENII?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai Miha, stai linistita!

Era cat pe aci sa ma enervez si eu pe tema asta (eu cica am 22 de raspunsuri retardate!laughing), dar mi-am dat seama ca au fost rating-uri date la oha sau din rautate, pentru ca eu stiu sigur-sigur ca raspund "cu cap".

Ai incredere in mintea si in raspunsurile tale si ignora acea statistica. happy Importante sunt raspunsurile pe care lumea chiar le considera folositoare si cele castigatoare care iti arata ca ai reusit sa ajuti un alt om happy

PS: poate s-ar putea sa ajute daca nu mai scrii cu majuscule si esti un pic mai atenta la ortografie, cred ca scrii foarte repede si din cauza asta iti mai scapa cate o litera happy

6 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Nu pune la suflet copilariile alea laughing...la urma urmei...cu ce te ajuta ca ai mai putine sau mai multe raspunsuri retardate? Cu nimic.Ideea e sa ajuti daca poti...si sa fii ajutat la randul tau cand ai nevoie de ceva.Nu ar trebui sa conteze numarul de raspunsuri inteligente/retardate/ sau rangul pe care il ai

| rael a răspuns:

Poate ca gresesc, dar te rog mergi la tine in PUNCTAJ, randul cu Raspunsuri considerate castigatoare (in dreptul caruia eu vad cifra 0) si tine mouse-ul acolo doua -trei secunde si citeste ce scrie in casetuta care apare si cred ca ai sa te linistesti.
Dar indiferent cum va fi pe viitor, oricine are dreptul la o opinie, nu te mai necaji.Importanta e intentia ta de a ajuta!

| crisa a răspuns:

Ti-am vizualizat profilul si am vazut ca ai 6 "medalii". Felicitari! Asta inseamna ca nu esti deloc retardata! Nu te mai lua dupa notatii, am vazut o gramada de raspunsuri bune (chiar foarte bune), care erau notate ca "nefolositor"...
Faptul ca raspunzi celor care au nevoie de un sfat este de laudat!
So, keep going!winking

| NoName_9903 a răspuns:

Toti am observat ca anumite raspunsuri primesc bulina "nefolositor" sau "retardat" in mod absolut nejustificat...nu are sens sa ne suparam, ceea ce se intampla pe site se intampla si in viata :-).
O recomandare pentru adminul TPU... poate ar fi interesanta si o statistica de genul "cine a considerat nefolositor/retardat cele mai multe raspunsuri"... poate asa s-ar gandi de 2 ori inainte de a bifa.

| stardeea a răspuns:

si eu am 22 de raspunsuri retardate, nu ai de ce sa te superi...toata lumea cred ca are raspunsuri considerate retardate

| yami a răspuns:

Asa mi se intampla si mie? si am mai vz ca sunt care se apuca sa faca si corecturi gramaticale unor persoane care si-au rapit din timpul lor pentru a putea ajuta cu un sfat, un exemplu, pe cineva, si a fost luat in ras de catre cei care se afla in locuri fruntase pe acest site. probabil au impresia ca isi pot permite sa raneasca omul, ca de, e cea mai tare! nu-i asa alessa? nu conteaza ce simte omul si ca vrea sa ajute, cum poate, ci cum se exprima aici?!