| DeeDee_4511 a întrebat:

Of. Iar revin cu o intrebare de genul.inca nu m-am hotarat pe ce sa merg mai departe. O sa plec la un liceu ff bun, cel mai bun din zona, unde pretentiile sunt mari si fiecare clasa e buna. Dar nu stiu ce sa fac: MATE INFO sau FILO? Voi ce ziceti? Eu mai mult sunt pe parte de uman: limbi straine, filologie, etc. Dar ma descurc si la matematica, fizica, chimie.Nu stiu ce sa fac. sad Sa fac ce-mi place(filo) sau sa fac mate-info ca sa am un viitor bun, chiar daca o sa-mi fie mai greu la liceu? sad Astept raspunsuri! Orice sfat e bine venit de la cei care ati facut sau faceti mate-info sau filo :*! Multumesc!

1 răspuns:
| Drums a răspuns:

Eu zic sa faci mate-info. daca te descurci, vei rezista tu, si vei aveam mai multe posturi unde vei putea lucra in viitor.
faci ce simti tu!

Întrebări recente