| IubesteEa a întrebat:

Pe ce loc a iesit romania la eurovision 2011? cine la vazut? apropo cine a cantat la romania/?

9 răspunsuri:
| babyblue a răspuns:

Romania a iesit pe locul 17 din cele 43 de participante.
S-a prezentat cu melodia Change, interpretata de Hotel Fm.
http://www.youtube.com/watch?v=96be3a5Wl8U

Răspuns utilizator avertizat
| analoveskorea a răspuns:

Au iesit pe locul 17.9 de la coadalaughing

| Diana240796 a răspuns:

Romania a iesit pe locul 17 din 24 sau 24.au cantat cei de la hotel FM cu melodia http://www.youtube.com/watch?v=NUXEqYfDy7Y.funda:D?

| DixieIsCrazy a răspuns:

La romasnia a cantat hotel fm o melodie care mie nu mi-a placut (m rog. parerea mea) si am iesit pe locul 17 cu aceasta melodiebig grin funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romania a iesit pe locu 17 si a cantat hotel fm

| MissPussy a răspuns:

Romania a iesit pe locul 17 cu melodia Change interpretata de Hotel FM. Mie una mi-a placut melodia dar nu era destul de buna pentru o competitie!

| Alexa2596 a răspuns:

Am iesit pe 17laughing)) si au cantat Hotel FM d la noi

| Alexandru_Buraga_1995 a răspuns:

Am fost reprezentati de hotel fm am luat locul 16 din 43 nu e rau dar se putea si mai bine