| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Pe ce site pot sami testez IQ online? fara sami ceara sa tr smswinking

Răspuns Câştigător
| Princessee a răspuns:

Www.IQ.ro

15 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Misto poza Miss!big grin tongue

| DaRlInGiLuSiOnS explică:

Da imi place pe la spatelaughing

| DaRlInGiLuSiOnS explică:

Bro...am un dinte in fund vrei sa te musc de nas?laughinglaughinglaughingmiar face placere

| DaRlInGiLuSiOnS explică:

Observ ca unele pers rad si daca le arati un degethee heeasta arata inteligenta lorhee heechiar rad din fiece

| Dr.StomatologG.G. a răspuns:

Miss Chanel, in poza esti tu? Observa ca-ti cam place "pe la spate"rolling on the floor! camd indecenta pozitia ta pentru un IQ ridicat.sa ne spui si noua cat si obtinutlaughing

| Dr.StomatologG.G. a răspuns:

Dankeshein Joy tongue

| Dr.StomatologG.G. a răspuns:

Pai spune asa draga mea, ca sa stiu cum sa ma raportezlaughing

| Dr.StomatologG.G. a răspuns:

Bine ca ti-ai schimbat poza aia, ca bagai baietii'n boala, sau pe altii ii scarbeailaughing! Cert e ca nu se mai puteau concentra la raspunsuri inteligente cand iti vedeau dosulrolling on the floor

| joy a răspuns:

Ce tare esti dentistrolling on the floor)!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Intră pe Teste IQ.ro și este gratis.
Succes.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cit ai obtinut? devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce-ti place pe la spate? ai dantura cu defecte? rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Genial... o întrebare şi zero răspunsuri... cel puţin niciunu' folositor... ţine-ţi-o tot aşa! ajungeţi departe...
(observaţi ce frumos am folosit cratimele!)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai XXXChannel, du-te la dentist sa ti-l scoata, sau imcearca singura cu un cleste de cuie devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu gasesti pentru ca stam in romania si asta ne ocupa tot timpul!