| Anddrea a întrebat:

Pentru cei care stau in Brasov, am si eu nevoie de niste nume de hoteluri/pensiuni IEFTINE, in centrul orasului.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Smith-ule, aici am ras in hohote tinandu-ma de burta.
Ce masochista pot sa fiu si eu! (lol) Kronstadt, nu vii odata?

Esti tare, MrSmith! Deci cum ramane cu raspunsul ala? Inca il mai astept. Vrei sa te stresez pana duminica viitoare (pot si dupa)?

| Idc12345 a răspuns:

Http://www.booking.com/city/ro/brasov.ro.html?aid=319856; label=brasov-EYVx3ZKZ5LGmRgAPHtIN1gS5113243733; ws=&gclid=CL-l9cuTpqcCFQ8t3wodJz79CQ

| Anddrea explică:

MrSmith, decat sa-mi raspunda in versuri, mai bine ma risc si il intreb pe Kronstadt.

| MasQueNada a răspuns:

Era un hotel micut, dar curat si nu cu preturi exagerate, se numea Traian, dar nu e in centru.
Cel mai simplu si sigur cauta pe www.turistinfo.ro