| Alexissss a întrebat:

Poate nu am pus unde trebuia intrebarea dar ma rog.
am nevoie de ajutor unde pot gasi history(unde am mers pe net) la google chrome:S
Va rog un raspuns cat mai rapid...
multumesc anticipat:*:*:*

Răspuns Câştigător
| rbk a răspuns:

Ctrl+H

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ctrl + H! sau optiuni under the hood -clear browsing data ( daca vrei sa o stergi )

| TraficantDeVise10 a răspuns:

Pai e foarte simplu, poti sa afli in 3 moduri:
1. Ctrl + H
2.Tii apasat sageata sa mergi in spate
3.Langa angryde unde scoti) este o cheie de reparat. Faci clic pe ea si "History"
Fundita?

| AlexaS a răspuns:

In dreapta sus ai vazut ca e o cheie deasupra la Other bookmarks dai click pe acea cheie si ai acolo history e cam a 11-a optiune

| Effy12 a răspuns:

Dai la tab apoi ai in coltul drept o cheie unde scrie customize and control google chrome dai pe el click si acolo o sa iti apara o chestie pe care scrie history

| just4you a răspuns:

Apasa Ctrl si H in acelasi timp si iti apare tot istoriculwinking

| ELLSSA a răspuns:

Ctrl+H

| whiterose26 a răspuns:

Deschizi Google Chrome si apesi Ctrl+h.Succes! sa ne spui daca ai reusithappy

| ashley26pink a răspuns:

Mergi pe oricare pagina (dar una de pe care sa poti da pe sageata Back de sus). dai click dreapta pe sageata si acolo iti apar ultimele pagini vizitate iat ru ii dai pe : afisati intregul istoric.

| mariusrap a răspuns:

Ctr+h