| florea3234 a întrebat:

Pot sa aplic la doua facultăți, una la care se da admitere si una la care se intra pe dosar?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate.

| sierra1 a răspuns:

Poți aplica la câte dorești. Important e să intri

| zurick a răspuns:

Da. La fel, poți renunța la una după ce ai aflat că ai intrat la prima opțiune. Le poți urma si pe ambele, dar doar una la buget. Nu e imposibil, dar personal îmi ajunge una. Mult succes

| cristimihailov a răspuns:

Tu poti, dar nu vei avea timp sa le faci pe amvele, si nici sa iti traiesti viata de student.

| mi25 a răspuns:

Da, poti sa aplici la mai multe, dar de urmat este greu, chiar imposibil a celor cu frecventa obligatorie. Se poate una la zi si alta invatamant la distanta.