| raducualex a întrebat:

Poti avea probleme daca ai multe absente motivate?

3 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Mai bine pui mana si inveti decat sa iti faci probleme din astea!

| KhaleesiD a răspuns:

Absentele motivate niciodata nu sunt o problema! De aceea se numesc motivate, fiindca ai plecat de la ore cu un motiv. happy

| elly2love a răspuns:

Motivate, nu poti avea probleme.
Nemotivate da poti ajunge si la exmatriculare din cauza prea multor absente nemotivate happy
Cele motivate, cu cerere de motivare a absentelor cu dovada ca sunt motivate si cu acele cereri nu iti pot provoca nicio problema happy