| steph1y a întrebat:

Problema cu meditatii la mate...
Eu sunt de anul trecut la ea la pregatire si anul trecut intelegeam tot ce-mi explica, da' anul asta pauza straight face Am inceput sa ma duc de anul trecut pentru ca nu intelegeam ce-mi explica profesorul meu de mate in clasa, dar acum s-a schimbat tot si inteleg cum imi explica thinking

Credeti ca ar trebui sa renunt sa fac pregatire cu acea profesoara si sa ma duc la pregatire la profesorul cu care fac mate? big grin

La pregatire anul trecut daca ne dadea un exercitiu greu si nu stiam sa-l fac imi explica si intelegeam, iar dupa stiam sa fac acasa alte exercitii de genul ala.Anul asta imi explica, dar nu inteleg cum imi explica si cand incerc sa fac acasa nu mai stiu si ma uit la notite ca mata in calendar straight face.

Imi pare rau pentru exprimarea mea, dar m-am grabit!
Dau

1 răspuns:
| DakotaRoyse a răspuns:

Dacă înţelegi ce-ţi zice profu' în clasă, du-te fă pregătire cu el. E mai bine.