| zuzy_8969 a întrebat:

Profilul "stiinte ale naturii" este ca si "bio-chimie"? rasp urgent.plz

3 răspunsuri:
| Domyno a răspuns:

Dap...este una si aceeasiwinking

| Ana-Maria94 a răspuns:

Da astea sunt materiile de baza chimia si biologia... apoi fizica si matehappy

| cosmic_ray a răspuns:

Eu sunt profil stiinte ale naturii si la liceul meu se fac 4 ore/saptamana. fizica. 5 ore/saptamana mate si doar 2 ore/saptamana biologie si 2 ore/saptamana chimie. o prostie pentru ca brusc profilul s-a transf din bio-chimie in fizica-mate., va vine sa credeti ca, clasa mea face mai multa mate si fizica decat o clasa de mate-info?