| anonim_4396 a întrebat:

Programa oficială pentru Evaluarea Națională 2015, la matematică si română?

Am inteles ca s-au adăugat destul de multe lucruri, sunteți de acord cu schimbarea?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi Programele la linkul oficial :
http://www.edu.ro/index.php/legaldocs/22039

www.edu.ro/index.php?module=uploads&func=download&fileId=19950

Din păcate ( sau din fericire ), NU vă întreabă nimeni dacă vă convin schimbările din învăţământ ( sau din orice alt domeniu )...
Dacă v-ar întreba, în mod sigur NU s-ar ajunge la un consens.

Toate cele bune.