| Mady2696 a întrebat:

S-au afisat rezultatele de la bac? Pe ce site?

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Nu inca, trebuie sa se afiseza pe edu.ro, dar nu stiu cand. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum depinde de judet, ca unii au afisat deja. Iti recomand sa cauti pe site-ul inspectoratului scolar din judetul in care ai dat examenul. Site-urile sunt in formatul: www.isj(judet).ro sau mai simplu, incearca cu google.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://bacalaureat.edu.ro/
Se vor afisa mai tarziu si poate nici astazi complet, cine stie. Mai rapid afli de la liceul unde se afiseaza tabelele.