| Kidooooo a întrebat:

tpu...de unde pot sa fac la power point sa mearga singur (slide show)fara sa-i dAU click?

funda

a da...la power point 2003

3 răspunsuri:
| Gufiii a răspuns:

File:///C:/Documents%20and%20Settings/MADA/My%20Documents/My%20Pictures/untitled.bmp nu stiu pe ce program sa incarc pose dar sper ca e de ajutor posabig grin

fundwinking?

| Gufiii a răspuns:

Nu merge posa da mai jos sunt 3 chesti mici una dinte alea 3 pozze mici este formata din 4 PATRATELE SI MAI MICI dai click acolo nu cred ca ai inteles prea multesad

| FreakyHalloweenBoy a răspuns:

@Madatpu : Nu se poate asa ceva. Poti sa incarci poza pe : http://tinypic.com/