| Anonim0091 a întrebat:

Sal TPU, unde pot sa aflu daca am intrat la ce profil am vrut?
Stiu ca rezultatele apar maine, dar vreau sa stiu. Puteti sa-mi dati un link? mersi

Răspuns Câştigător
| Allya a răspuns:

Rezultatele apar pe 14 iulie dar este posibil ca pe net sa apara pe 13 iulie, seara(admitere.edu.ro)

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Banuiesc ca te referi la liceu. Rezultatele nu apar maine, vor aparea abia pe 16 iulie. Numai bine!

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Daca rezultatele apar maine, pai maine le vei vedea.
N-ai unde altundeva sa le vezi, crede-ma.

| lextar113 a răspuns:

Au aparut pe admitere.edu,eu am aflat unde am intrat

| ChidoriKing a răspuns:

Nu apar maine rezultatele.Maine te duci la scoala cu parintele(cred) si verifici fisa aceea pe care ai completat-o atunci.Cat despre aflarea rezultatelor..pe 16 iulie parca