| sEEk8 a întrebat:

Sall Lume, Cine stie cine jocuri destule de bune in genu de actiune sau strategie ( Call of duty, Stronghold Crusader), in genul acestor happy Cele mai tari jocuri au funda happy

Răspuns Câştigător
| vazelin a răspuns:

Shootere: Battlefield (2, bad company, bad company 2), medal of honour, delta force, crysis, farcry (1 si 2), arma, Stalker
Strategie: Medieval total war, Rome total war, Napoleon total war, Red alert, King Arthur, Starcraft, Age of Empires, World in conflict, Company of heroes

4 răspunsuri:
| yoo23 a răspuns:

Metro 2033, prince of persia ( toate seriile), crysis, crysis warhead( apare si crysis 2 in martie sau aprilie), stronghold 2 ( o sa apara stronghold 3 in martie), the lord of the rings- battle for middle earth II, seria Splinter cell ( iti recomand din inima ).

| Tzl a răspuns:

Generals, Medal of Honor si bineinteles nemuritorul RedAlert

| sEEk8 explică:

Multumesc all foarte bune jocurile happy chiar la toti da numai unu poate primi un raspuns castigator oricum multemesc la totihappy.

| kaball a răspuns:

Crysis ai aici un video =>http://www.youtube.com/watch?v=i3vO01xQ-DM