| Cipy23 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste licee bune de mate-info cu media de intrare intre 8 si 9 si daca se poate sa fie cat mai apropiate de o gura de metrou dar sa fie si licee bune ca asta e cel mai impirtant.
Multumesc anticipat dau funda!!

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi liceele şi mediile la linkul :
http://www.admitereliceu.ro/......iceu-pas-2

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

Liceele cu medii de intrare intre 8 si 9, nu poti fi licee bune, ci doar licee medii.

| pizzahut a răspuns:

Daca esti din Bucuresti te sfatuiesc sa mergi la Caragiale. Mediile anul trecut au fost asa de mari deoarece examenul a fost ridicol de usor, asadar anul asta consider ca va ajunge undeva intre 8 si 9.