| azoteu2020 a întrebat:

sunt clasa a 9a si am intrat la dumitru motoc profil industrie alimentara puteti sa imi spuneti daca este bun daca da dc? si daca profilul ma ajuta sa sa castig multi bani in viitorlaughing

3 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

rolling on the floor Da vei fi tata banilor.

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Ai putea iesi bucatar sau... poate lucrator la un abator. dar ca sa iei bani multi trebuie sa pleci in strainatate ca in tara n-ai nici o sansa! ai grija ca trebuie sa si inveti! succes!

| LittleEvil666 a răspuns:

Da o sa fii maxim mai ales ca ai ales un liceu din care ies eminenti pe banda rulantalaughing