| elena5stefania a întrebat:

urgent! dau fudisa la cel mai bun raspuns corect! maine am olimpiada la biologie si nu stiu cum este vriante se fac probeleme? zice va rogg!

9 răspunsuri:
| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Http://www.olimpiade.ro/materiale.php?material=327

antitemepenet19191 e cam tare in gura:))

| teaaa a răspuns:

Http://www.olimpiade.ro/materiale.php?tip=1&materie=5

si selectezi editia. pentru editia 2010-2011 nu au fisiere, dar pentru celelalte editii da.

de ex. http://www.olimpiade.ro/materiale.php?material=327
sunt subiectele din anul 2004, etapa locala, clasa aIXa.

| elena5stefania explică:

Da anonim

| elena5stefania explică:

Auzi mai antitemepenet am intrebat pentru ca nu stiu cum sunt structurate subiectele nu am mai fost niciodata la olimpiada de genul acesta! si daca nu iti face placeresa raspunzi la intrebare nu te mai deranja da?happy

| elena5stefania explică:

Iar te-ai deranjat sa scrii dc nu prea inteleg? lasa-ma pe mine proasta si ramaii tu destept desteapta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sunt variantele elena? intrebari posibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu te duci la olimpiada sa ne intrebi pe noi dupa aia de capul tau?
Te duci la olimpiada numai daca ai minimul de habar despre ce va fi vorba!
Vai de voi copii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@elena5stefania nu ai mai fost vei afla pe parcurs! Asa vei face la fiecare olimpiada? Te-ai dus si tu pentru un zece la biologie nu?
Fiindca altfel nu ti-ar fi fost frica de exercitii si nu te-ai fi panicat pe aici! Ce crezi ca toti au apelat la internet pana acum care s-au dus la olimpiada? Au aflat pe parcurs si daca au habar de capul lor au facut si o treaba buna!
Concluzia: tot nu stii de capul tau!
@Điέภùţa si tu esti tare de cap mic geniu inca nenascut ce esti. Vai de tine! Auzi, plimba ursul fiindca deja ma plictisesc de tine! Esti penibila rau!

| Claudia_1526 a răspuns:

Pai cel mai simplu cauti pe net varinatele care au fost date in anii anteriori si incerci sa le faci incearca pe www.edu.ro sau pur si simplu scrii pe google