| felixmoxu a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca se intampla ceva daca am luat nota mai mica de 5 la examen Adica daca trebuie sa mai dau vreau examen sau nu stiu spuneti-mi voi ce se intampla FUnda

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Banuiesc ca ai terminat clasa a VIII-a. Nu se intampla nimic altceva decat scaderea mediei, nu mai trebuie sa dai alt examen. Numai bine!

1 răspuns:
| fabilescu a răspuns:

Trebuie sa ai minim 5 la fiecare materie. poti sa ai 10 la toate, daca la una ai luat 4 dai in toamna din nou la materia la care ai picat