Întrebare recomandată | NewAge a întrebat:

Am 16 ani şi aş fi interesat de proiecte gen EYP (European Youth Palrliament). Îmi puteţi da câteva exemple?
Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

UN Youth Romania?

http://association.unyouth.ro/

Nu au ei foarte multi membri, dar pare o organizatie destul de unita.

Scrie-le acolo de ce ai vrea sa participi in aceasta organizatie, iar ei te vor contacta telefonic sa te programeze pentru un interviu (daca au sediul in orasul tau ).

*am avut programat un interviu.dar nu m-am mai dus.
Totusi persoanele cu care am vorbit au fost super ok...deci nu cred ca strica sa vezi personal despre ce-i vorba.

1 răspuns:
| robirobert11 a răspuns:

Ce fel de proiecte?