| alice_2941 a întrebat:

Salut`! am auzit ca s-ar putea sa incepem scoala pe 1 septembrie... este adevarat?

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

"Mai exact, anul scolar va debuta luni, 13 septembrie 2010, iar cursurile se vor încheia marti, 21 decembrie 2010." (http://www.monitoruldevaslui.ro/......2011.html)

30 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

laughing cosmar de voi sa incepeti pe 1 septembrie

| MMadalina a răspuns:

Nu... scoala se incepe pe 13 septembriewinking

| OnutsaXD a răspuns:

Nu, poate la scoala la care inveti tu ( daca ai primit o instintare), dar nu prea cred ca se poate asa ceva.
Probabil ai auzit de la TV chestii de genul asta, sunt doar niste idei pe care probabil n-o sa le puna in aplicare.
Eu personal n-am auzit de aceasta stire.

| IrinaAndreea a răspuns:

Nu este adevarat. Scoala incepe pe 13 septembrie.

| Deea a răspuns:

Nu e adevarat

| ELD a răspuns:

Buna, pe 13 septembrie se incepe, stai linistita. Pa pa!

| Haydee a răspuns:

Nu

| AnToOniiia a răspuns:

Nu, scoala va incepe pe 15 sau in cel mai raw caz pe 15winking, asa ca n`ai dc sa-ti faci griji

| rockveion a răspuns:

Nu prea cred mai ales ca lea scazut salariile la profesori poate mai tarziu dar in nici un caz mai devreme asa ca stai linistita.

| Poinsettia a răspuns:

Pe 13 septembrie incepe.

(sursa: http://www.realitatea.net )

| alexcurcean a răspuns:

Nu... va incepe in 13 sau 15...:-)

| Mara15 a răspuns:

Nuuu, incepe pe 13. happy

| koool a răspuns:

Nu, incepe normal.

fundita?

| BabyDoll a răspuns:

Nu este adevarat happy scoala va incepe pe 13 septembrie.

| stefycrazygirl a răspuns:

Eu am auzit ca scoala incepe pe 13 septembrie.

| kallybeachanne a răspuns:

Nu e adevarat...Pe 13 septembrie incepe... dar cine ti-a spus? Funda?

| divinuu a răspuns:

Nu cred.si chiar dacA ar fi. eu nu m-as ducestraight face

| yuyubarbie19 a răspuns:

Nu este adevarat.Scoala va incepe pe 13 august pentru ca este luni, iar 15 este in cursul saptamani asa ca nu se poate.

| anitta92 a răspuns:

Nu se incepe scoala nici pe 1 septembrie nici pe 13 ci pe 15 septembrie cauta si u pe google sa vazi ca asa scrie tongue bye

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Nu nu este adevarat scoala incepe pe 14 septembrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici un caaz.pe 13.pentru ca, cade luni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa mai inceapa deloc. Ha ha o sa ramai o toanta toata viata. laughing

| Nu a răspuns:

Nu cred... sper ca nu.

| girl95 a răspuns:

Eu stiam ca pe 13

| niko a răspuns:

Nu este adv happy

| dana_9056 a răspuns:

Incepe pe 13 normal pe 1 ar fi tragedie

| Seвi a răspuns:

False.Nui adevarat scoala o incepem pe 14 Septembrie sau pe 15 nici o data pe 1 (funda? )

| irinuca_6056 a răspuns:

Pe 1 septembrie e ziua mea...nu ii permit sa inceapa atuncilaughing) ca doar trebuie sa fac party...laughing nu nu incepe pe 1

| PRTAWL a răspuns:

Prostii! scoala incepe pe 12! Luni!