| Tacu_Taku_1995 a întrebat:

Am dat bacul dar l.am picat la mate.Dar in urmatoarea sesiune vreau sa.l iau, am nevoie de minim 7 la mate, nu ma descurc deloc la subiectul 3 cu functiile, asa ca as vrea sa stiu ce si cum sa invat ca sa le pot rezolva fara probleme!
Dati.mi daca vreti link.uri de unde sa invat tot ce, i necesar... pornind de la 0.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AnniaAKN a răspuns:

Uite aici https://www.youtube.com/channel/UCiLxo9-6zmfRDxatby3UWmA

Sunt meditatii, aici am invatat si eu, gasesti si rezolvare subiectului din prima sesiune la matematica, faci impreuna cu el exercitii si daca nu intelegi dai replay.
Gasesti multe lectii si exercitii, uita-te si cauta lectia de care ai nevoie.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Fa si tu macar 3 ore pe zi, si in alea 3 ore inchizi telefon, computer, etc., sa nu-ti distraga nimic atentia.