| a8cd7b0 a întrebat:

Am de facut si eu o descriere despre o zi din viata mea si nu am nicio idee. Daca puteti sa ma ajutati si pe mine cu vreo idee mi-ar fi de mare folos!

Răspuns Câştigător
| kittykittykat a răspuns:

O zii din viata mea
Dimineata ma trezesc mohorata de catre alarma. Merg taras la baie si dupa aceaa merg la scl. La scl mi se intampla xyz am luat notele abc samd. Cand ajung acasa nu imi fac temele si stau pana noaptea p calk. dupa aceea ma kulk. Tu detaliezi mult kompunerea.

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi noi ştim ce faci tu casă putem să ne dăm cu presupusul.

| supermamici a răspuns:

Ai putea sa incerci ceva amuzant: fa o descriere despre o zi din viata ta in care incerc sa scrii despre ea. Si poti povesti cum ai intrat pe net sa cauti sfaturi, cum te+ai chinuit sa gasesti o povestire care sa fie ascultata cu placere dar nu ai gasit nimic de scris intrucat ai considerat ca e prea banal spre a fi scrisa desi la inceput parea atat de usor etc. Incepe asa si cuvintele iti vor veni happy

| Deenniissa a răspuns:

Bunaaa big grin. Poi, eu ti-as sugera sa-ti deschii o zi normala din viata ta, doar adaugand unele complicatii pe aici, pe acolo. Asa, o faci mai interesanta happy.