| danulika a întrebat:

Salut,am nevoie de ajutorul vostru.La noi la scoala se organizeaza un asa numit concurs:Comvinge-ma sa citesc. Acest concurs consta in prezentarea unei carti citite in fata unui public. Sugerati-mi va rog o modalitate mai orginala de prezentare( suport video, bineinteles va fi) MULTUMESC ANTICIPAT!

1 răspuns:
| Trybest a răspuns:

Fiecare elev sau coleg sa citeasca cate un paragraf.E interesant sa auzi o carte citita pe 20 de vocibig grin