| MMORPG a întrebat:

Salut happy
Am nevoie de niste sfaturi big grin
Trebuie sa fac o prezentare power point ( pe o tema educationala la alegere) prezentarea este pentru un concurs care are loc la Drobeta Turnul Severin( eu sunt din Craiova ) si nu vreau sa ma deplasez pana acolo pentru o prezentare simpla si banala... Problema este ca nu am mai lucrat in power point din 2007 ( de cand a aparut pack'ul office 2007 ) si mi-am iesit din mana.
As dori sa imi spuneti pe ce tema sa fac prezentarea? sfaturi? idei? imagini? ce sa scriu in ea? totul ajuta! p.s sunt clasa a VIII-a happy
Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| PoseidonXD a răspuns:

Pai po-ti face despre o vedeta preferata, o banda, despre scoala voastra, orasul tau, despre unicef(eu despre uniceff am facut si eram la locul 1), ori despre istoriia romaniei, despre droguri(anti droguri)! Pozele le poti lua de pe google photos ori de pe bloguri cu persoana alesa, orasul ales..etc.Textul sa fie mediu, nici prea scurt nici prea lung, si cu multe poze! Daca vrei mai mult ajutor atunci intreaba un profesor, dirigente! Sper ca te-am ajutat un pic!

| aniella08 a răspuns:

Poti face despre istorie sau mitologia greaca. e interesant si gasesti multe chestii.winking