| Shane22 a întrebat:

Am o intrebare legata de liceu pedagogic. În ce vor consta probele sportive(exemple)?

1 răspuns:
| Mondiala a răspuns:

Si eu am facut liceul pedagogic acum 10ani, pe atunci ne-pus la trei probe: prima sa vada daca avem voce, am cantat un cantec la alegere, a doua am desenat o vaza care ne-a pus- o ei pe masa si a treia la educatie fizica ne-a dus in sala si ne- a pus sa ne rostogolim pe saltea exact cum faceam cu profu de educatie, dupa care a trebuit sa mergem afara sa alergam proba de rezistenta.Eu am facut in Cluj nu stiu in alte zone cum e.