| Marius44467447 a întrebat:

Am o întrebare..profă de engleza a zis că îmi scade nota la purtare sau la test, în fine nu am înțeles.Intrebarea mea este : dacă îmi scade nota la purtare, atunci ea se scrie in catalog? ea a scris în caietul ei? am de ce să îmi fac griji? Ar trebui să o întreb? mulțumesc anticipat

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nota la purtare nu ti-o scade un profesor, acesta poate doar sa solicite dirigintelui si dirigintele va supune propunerea de scadere a notei, daca va considera necesar, consiliului clasei si doar acesta va decide sau nu scaderea notei pe semestru.