| yonnootz a întrebat:

Am si eu nevoie de rezultatele de la Olimpiada Nationala de Fizica 2012, e doar un tabel cu punctajul elevilor si nu il mai gasesc pe net.
Funda pentru cine stie!

Răspuns Câştigător
| elysi a răspuns:

Nu stiu pentru ce clasa vrei rezultatele, asa ca iti dau un link unde sunt pentru toate clasele:
http://olimpiade.ro/informatii.php?etapa=3&materie=3&editie=11

Uita-te in josul paginii, inainte de articole este un document care se numeste Fizica, 2012, rezultate finale (cl. VI-XII).