| semos a întrebat:

Salut, am si eu o nelamurire. Daca raman corigen la o materie cu 4 ( matematica ) pe primul semestru, si din al 2 semestru vreau sa ma transfer la alt liceu si sunt corigent chiar daca scoala la care vreau sa ma transfer ma primeste dar eu sunt corigent se poate face transferul?

3 răspunsuri:
| AlecsLexx a răspuns:

Da, dar vei avea si acolo notele, corigenta, si eventualele puncte scazute la purtare.

| alexs99 a răspuns:

Da,dar iti vei pastra notele, corijentele sau nota la purtare.

| Soldatul a răspuns:

Da,se poate face insa o sa te duci cu notele pe care le-ai avut pe primul semestru inclusiv cu corigenta