| AdelinaC a întrebat:

Salut.Am tot vazut pe aici intrebari referitoare la limbile straine si m-am gandit sa va ajut.
Aveti nevoie de un meditator la limbile engleza sau franceza pentru a invata intr-un mod cat mai placut si rapid aceste limbi sau pur si simplu, pentru a aprofunda materia?
Cunosc o profesoara cu experienta din Bucuresti care ofera meditatii la engleza si franceza la domiciliul elevului(bineinteles, tot din Bucuresti), clasele 1-12. Dispune de multa rabdare si seriozitate.
Relatii la nr de telefon 0721211701.

Sper sa va ajute sa invatati usor aceste 2 limbi de circulatie internationala pentru ca in ziua de azi e deosebit de important sa cunosti cel putin 2 limbi straine.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU ca nu mi-a trecut prin cap ca nu ar putea fi mama ta, darrrr... de ce speri? Nu esti sigura ca ar putea-o face sau nu stii cum sa ne convingi?
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001893587311&sk=wall
Nu ma adaugati si nu lasati niciun comentariu.