| multimeN a întrebat:

Salut,am trecut in clasa a 11-a si m-am transferat de la liceul meu.Maine voi avea colegi noi pe care nu-i cunosc, cineva imi poate scrie un sir de intrebari sau subiecte despre care voi vorbi cu ei? De obicei eu sunt deschis dar nu imi trec multe idei sa vorbesc sad

2 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Ce e asa greu? Faceti cunostinta, va salutati...
Cu fetele poti vorbi despre: caini si pisici, filme, muzica, haine, internet, relatii, scoala.
Cu baietii vorbeste despre sport, fotbal, box, masini, scoala, petreceri, trupe etc.
Succes in noul an scolar!

| Amsters14 a răspuns:

Incerci sa socialiezi cu ei.Sa fi tare, sa ai incredere in tine.Si sa nu te dai prea cocos ca s-ar putea sa ti-o iei. Multa baftawinking