| raresul123456 a întrebat:

Salut! Am trecut în clasa a 9 a și am fost repartizat la liceul economic unde am și vrut dar nu pe profilul pe care l-am vrut. Îmi poate spune și mie cineva daca trebuie sa dau probe de diferente pentru a mă muta pe economie că și la comerț și economie e același profil adică servicii?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.E posibil sa nu fie nevoie de dat diferente in cazul tau.Trebuie sa suni la secretariat sa te interesezi pentru a afla un raspuns concret.

Succes.