| mihaikatona a întrebat:

Salut, as avea o mica problema/nelamurire.
Azi am dat proba la alegere la bac si pe foaia de examen mi-a picurat un pic pixu si ca rezultat a iesit un punctulet micut intr-o parte a foi, care nu distruge foaia sau nu acopera ceva scris, este doar un punctulet micut.

Supravegetoru mi-a spus ca nu este nici o problema, dar vreau sa va intreb si pe voi...mi se poate cumva anula lucrarea?

Răspuns Câştigător
| Iosif_Vlad_1980 a răspuns:

N-ai stres, semnele trebuie sa bata la ochi, sa iasa in evidenta cand deschizi foaia, nimeni nu la analizeaza cu lupa laughing

2 răspunsuri:
| DreamerBoy a răspuns:

Buna.
Nu,nu ti-o anuleaza.
Succes!
Pa, pa.

| Furthermore a răspuns:

Nu, se intampla oricui.