| andreyorion a întrebat:

Salut.As dori niste probleme in c++ fara rezolvare as dori ca problemele sa fie doar cu variabile si sa fie cat mai complicate.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| paul55 a răspuns:

1.Scrieţi un program C/C++ care citeşte de la tastatura un număr natural n (2

| paul55 a răspuns:

Ma scuze am apasat e ceva grasit si sau sters toate si am ramas cu asta, asa si daca vrei multeeee intra pe google scrii probeme c++ rezolvate, dai pe primul site si dai descarcare, nu dureaza mult, si dupa dai deschidere si gasesti o multime si poti pune pe cineva sa iti transcriie problemele fara rezolvare si gata ai o gramada de probleme.