| YahooMess1 a întrebat:

Salut asta seara e sedinta...
credeti ca am note bune?

romana: 3
desen: 4
chimie: 6
fizica : 7
biologie: 7
istorie : 8, 10
geografieL 8, 8
tehno: 5

adica bune./. merg? macar sa nu-mi ia mama netu

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Slabe.Pregateste-te pentru muzica de camera.De la maica-ta.

| Kaℓi a răspuns:

Rele note.
La sport cat ai?

| SkyPilot a răspuns:

Nu merg. Macar sa fi avut peste tot note de trecere. Mai bine vorbesti cu mama dinainte decat sa afle acolo si sa ii crape obrazul de rusine. Ii explici ca ai gresit si ca de acum incolo te vei stradui mai mult. Macar asa ai o sansa decat sa vina furioasa de la sedita.

| Felys a răspuns:

Nici macar tu nu crezi ca sunt bune, iti dai seama maicata ce va spune cand va afla, pregateste-te deja temeinic

| LaughingKarima a răspuns:

Daca mama ta stie de ele e ok, daca nu, asteapta-te la un "concert" cand vine acasa.

| Katherine20 a răspuns:

Cum ai reușit ca la desen să iei 4? Nu de alta, dar acolo cam toti au 8-9-10 laughing

| SorinaSuciu a răspuns:

Eu zic sa mergi dar asigura-te inainte ca mama ta stie de notele tale. e mai ok daca nu va fi o surpriza uriasa pentru ea laughing