| Amooooooor a întrebat:

]
Azi am vrut sa-mi fac curatenie in lista de mess, dar dupa ce stergeam persoanele si le dadeam ignore, iar imi apareau cand intram pe mess. sad
De ce si cum sa fac sa nu-mi mai apara? sad

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

YAHOO MESSENGER - Ignore List - Messenger (din Toolbar) — > Preferences — > Ignore List (Category) – Bifeaza optiunea "Ignore only the people below" — > Click pe butonul ADD — > Scrie ID-ul ce urmeaza sa fie ignorat si selecteaza versiunea de chat folosita de el. — > Click pe Ignore — > Apply — > OK. foto: http://i.imgur.com/bhmcR.jpg

1 răspuns:
| guzanu92 a răspuns:

Cand le stergi, dai "delete". Ti se deschide o fereastra mica care-ti cere daca vrei s-o stergi si din Rubrica. Apesi pe patratelul mic si alb si uite ca s-a evaporat. ^^