| BayatStylat a întrebat:

Salut baieti si fete sunt in clasa a 8a si maine dau test la geografie din toti carpati. Intrebarea mea este : ma puteti ajuta cu un rezumat esential si harta a celor 3 grupe de munti? e bine sa dau teza la geografie sau la istorie? voua care vi s-a parut mai grea? eu cred ca geografia este mai simpla decat istoria. Multumesc anticipat. Daca puteti harta sa fie clara si sa inteleg ceva de pe ea

1 răspuns:
| Idc12345 a răspuns:

Si eu sunt a8-a.Cu rezumatul si harta nu te pot ajuta, cauta si tu pe net. Mie sincer mi se pare mai grea acum geografie ca istoria (cu toate ca geografia era inainte materia mea preferata) dar voi da teza la geografie ca trebuie sa-mi maresc media (am luat un 8 si eu vreau media 10 ). Bafta!