| Kirra a întrebat:

Caut de ceva vreme un dictionar de rime in engleza online.Ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| cryna a răspuns:

Buna am vaut intrebarea ta dar imi pare rau nu stiu unde ai putea gasi am cautat si eu pe net dar nu am gasit ...multa bafta poate vei reusi sa gasesti daca nu incearca sa te uiti la filme in engleza si acolo sunt sigur ca vei gasi macar cateva rime. incearca love story

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| AndreeaFrancesca a răspuns:

Www.rimeaza.org are si in engleza si romana si toate limbile sper sa iti fie de folos

| bananabom a răspuns:

In english you can try https://www.prime-rhyme.com

| nf_2361 a răspuns:

Cauta pe google: "rhymes dictionary", duh