| JustWannaDance a întrebat:

Salut.

Cine este pasionat de limba spaniola?

Am gasit un site pe care da foarte multe verbe, substantive, pronumele, adjective, etc.

In spaniola.

Cine vrea sa-mi spuna si il trimit printr-un mesaj.

Sunt 103 lectii+Explicatii, etc...
E un site foarte folositorhappy

Spuneti-mi care vrea!winking

11 răspunsuri:
| Alinutaaaalina a răspuns:

Eu,te rog frumos.Chiar ma intereseaza.Multumesc:*

| yomisam a răspuns:

Eu te rog

| bia0000 a răspuns:

Euhappymersi

| cryss_7938 a răspuns:

Vreau eu
plsplsplspls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu! te rog frumos!

| PapushaDeCristaL a răspuns:

Eu as vrea te rog mult...chiar ma bucur ca exista cineva pe site-ul asta care vrea chiar intr-adevar sa ajute pe cineva...ms mult:*

| Angelsareclosetoyou a răspuns:

Si eu as vrea te rogbatting eyelashesIubesc spaniola:XSi vreau sa mai invat cuvinte si lucruri noi.

| Aanyaa a răspuns:

Si eu as vreahappykiss mersi!

| tulipenoir1996 a răspuns:

Eu as fi foarte bucuroasa daac mi l-am trimite!winking mersi anticipat love struck

| Basno_Stefania_1988 a răspuns:

Cei care cunosc limba spaniola au sansa de a castiga o excursie de 4 zile la Barcelona in cadrul concursului de traducere de poezie spaniola - Via Rumania! Pentru mai multe detalii click aici :http://www.viarumania.com/......43_en.html