| anonim_4396 a întrebat:

Salut cine imi poate da si mie un sfat ce sa fac
Deabea am terminat scoala si vreau sa imi bag somajul si sa fac un curs de recalificare pe Masaj dar ai mei vor sa ma inscriu la o scoala postliceala si sa fac 2 ani si nu stiu ce sa fac
Voi ce spuneti
Spuneti-mi care e mai bun
Si cum e la o sc postliceala pe partea asta de masaj cine stie sau a facut asa ceva
Ms astept raspunsurile voastre

4 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Pai...Iti dai seama ca decizia e doar a ta si ca poti sau nu sa tii cont de sfaturiile pe care le primesti.Eu cred ca mai bine te inscrii la o scoala postliceala.O ruda de a mea a facut aceasta si vrea sa se duca sa munceasca in afara si sa faca niste cursuri in acest scop si dupa sa lucreze undeva in domeniu. Oricum decizia e a ta.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca parintii tai te pot intretine, este mai bine sa faci postliceala.

| EDLKGB a răspuns:

Scoala postliceala este mai buna decat un curs de calificare normal, dar acum depinde pe ce domeniu de axezi? ce ai vrea sa faci?

| Cristinel_Andrey_1993 a răspuns:

Dar stici cam ce cursuri s-ar face la o scoalapostliceala la Masaj?