| d3javw a întrebat:

Salut,credeti ca in 2 luni cu ore si invatat pot reusi sa iau bacul la mate?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

M1, M2? Eu zic ca poti sa inveti in 2 luni foarte mult la matematica. Daca exista si cineva care sa-ti explice, poti sa te gandesti chiar la o nota maricica.

| neutrino a răspuns:

Da, dar iti trebuie multe ore de studiu intensiv! Bafta!

| OldSoul a răspuns:

Da poti, trebuie doar sa vrei.

| Aylee a răspuns:

Salut, care 2 luni? Mai sunt exact 10 zile de astazi pana incepe bacalaureatul. Si da, poti invata toata materia in 2 luni, cu greu, dar ai o posibilitate, cu toate acestea, ce ai facut in toti cei 4 ani? Ai trecut ca gasca prin balta? Mult succes in examenul maturitatii.