| Daria a întrebat:

happy
daca aveti chef, lasati-mi mediile voastre la toate materiile.laughingasa de curiozitate pur neinteleasalaughing

Răspuns Câştigător
| papushikroz a răspuns:

Pai eu pe semestrul intai am avut 10 pe linie.Acum inca nu mi-au incheiat mediile. Dar tu ce medii ai avut?

13 răspunsuri:
| elena a răspuns:

As vrea, sa-ti satisfac aceasta curiozitate, dar pentru mine este prea tarziu...

| Victoria a răspuns:

Pe semestrul trecut, cu exceptia geografiei si a englezei la care am avut 9, toate mediile au fost de 10hee hee

| Jane a răspuns:

Pe semestrul trecut am avut numai 10, iar pe acesta sper sa fac la fel de bine. Inca nu am primit notele la teze. :-)

| DeNyyy a răspuns:

La toate 10 in afara de franceza

| rixu` e fan UCV [:x] a răspuns:

10 la toate laughing

| campanario a răspuns:

Wow! Toti sunteti de 10?! Hai ma laughing. Pe vremea mea, am avut medii si de 8 si de 7 de exemplu, si nu imi este rusine sa o zic. Bafta in continuare la note mari!

| psycho_5607 a răspuns:

10 la toate in afara de mate la care am 7 smug Fain, nu? frustrated

| CrAzYAbOuTMuSiC a răspuns:

Mate-8.
romana-10.
geografie-9.
istorie - 10.
biologie - 10.
desen : 10.
muzica-10.
sport-10.
tehno-10.
franceza-10.
religie-10.
info-10.
P. S:sunt in clasa a v-a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum am mai spus: numa' genii pe saitul asta, pe cuvant. Ca nu ies ele la iveala e alta treaba, e de vina muza fiecaruia in parte.

Răspuns utilizator avertizat
| biabianca a răspuns:

Mate - 8.
romana - 10
biologie - 10
istorie - 8.
geografie : 9 blushing.
desen : 10
tehno :10
franceza : 10
engleza : 9.
latina - 6 call meu.
chimie - 8.
fizica - 10.
or mai fi cateva thinking laughing

| just_me a răspuns:

Pe semestrul I am avut 10 pe linie.

P. S.:Nu sunt tocilar!

| bombonik_6523 a răspuns:

10 pe linie pe semestrul intai