| AndreiAndrei2003 a întrebat:

Salut, Daca Nu Ma Duc Deloc La Scoala Pot Sa Ma Mut Pe Al Doilea La Alt Liceu

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Du-te la scoala si lasa prostiile.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Oau! La mine n-ai fi trecut de clasa a II-a dupa cum scrii. Las-o dracu de scoala ca nu-i pentru tine! Tara mai are nevoie si de mana de lucru bruta. Cat despre daca nu te duci, o sa te puna absent si apoi o sa te lase repetent pentru neincheierea mediei scolare.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți. Ca să poți, ai nevoie de situația școlară, mediile pe semestrul 1. Dacă nu ai fost deloc, nu ai cu ce te transfera.

| Iote a răspuns:

Tu esti la liceu? Sigur? Ca la felul cum scrii, nu cred.
Mai bine du-te la scoala. Mai si inveti cate ceva.

| cosmin1324 a răspuns:

Interesanta Ideea Asta De A Scrie Toate Cuvintele Cu Litera Mare. Si apropo, la final de intrebare se pune semnul intrebarii (?).