| Danielglm a întrebat:

Salut! Daca nu merg la 1 zi de practica din cele 3 săptămâni ce pot pății? Sunt pe profil economic și fac 2 ore pe zi la practica, dar acum am o problema și nu mă pot duce o zi.
Oare daca o rog pe profesoara sa fac 4 ore cu o zi înainte de ce-a la care absentez in loc de 2 pentru a recupera o pe ce-a pierduta mă va lăsa? Dau fundă!

Răspuns Câştigător
| ioana748 a răspuns:

Cu siguranță vei gasi rezolvare. ln viata exista si momente dintr acestea.
Vorbesti cu profesoara si vei recupera orele de practica.
Bafta ❤️

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu vorbesti cu profesoara si ne intrebi pe noi?

| Violleta2022 a răspuns:

Vorbeste cu profesoara de la practica sau seful de acolo

| Teajut123SMR1 a răspuns:

Ai grija ca din cate am auzit de la un prieten te poate da afara vtm nu te mint sau ceva