| stefansevastre a întrebat:

Salut, daca vreau sa ma transfer la alt liceu si la alt profil trebuie sa vb si cu diriginta/dirigintu de la clasa unde vreau sa ma transfer? Daca ma transfer de la mate-info la filo-engleza la ce materii trebuie sa dau diferenta? Dar, daca raman corigent la vreun obiect pot sa ma mai transfer?
Astept raspunsuri...
Va multumesc

Răspuns Câştigător
| cinnamon a răspuns:

Trebuie facuta o cerere pentru director. De obicei dirigintele nu hotaraste lucrurile de genu asta. S-ar putea sa ai de dat diferenta la latina si engleza, dar si aici, depinde de scoala. Poate te muta fara nici o diferenta.Trebuie sa iti dai corigenta inainte sa te transferiwinking

1 răspuns:
| stefansevastre explică:

Multumesc mult. acum am inteles