| Eu_4595 a întrebat:

happyDati-mi si mie site`ul unde s-au afisat raspunsurile la evaluare... Funda:X

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Nu o sa se afiseze, si daca o face va fi foarte tarziu. O sa afli rezultatul pana pe 24 de la tine de la scoala.
SUCCES! sa iei o nota mare, si eu am dat examenu' si mi-e frica :-s

| assss a răspuns:

Aici poti afla subiectele.:D http://www.gandul.info/......na-8361924

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://subiecte2011.edu.ro/Evaluare_Nationala/Subiecte_si_bareme/. Si eu sunt tot a 8-a :D