| anonim_4396 a întrebat:

Deci vreau sa descarc emisiunile de chimie de pe discovery dar nu stiu cum...am nevoie de episodul de azi sa il pun pe CD si vreau sa il descarc de pe net. Daca ma poate ajuta cineva cu pasi sau orce alt fel de ajutor va multumescbig grin... FUNDA!big grin

1 răspuns:
| albul37 a răspuns:

Salut si tie! Treaba e simpla unele episoade sunt postate pe youtube sau Trilulilu.Iti descarci Youtube downloader sau trilulilu downloader si le descarci.