| RobyHD a întrebat:

Deoarece suntem in toiul sarbatorilor, as dori si eu un rol de capra dar fara (doctor, tiganca etc) doar tigan. Dorim sa mergem in 2 din cauza regurilor de acum. Va multumesc.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai "ca" si capra nu ai nici un rol de spus, doar sa te imbraci precum o capra si sa topai. Celalalt care merge cu tine este cel care canta.

| sierra1 a răspuns:

"in toiul sarbatorilor, as dori si eu un rol de capra "

oare nu ar fi trebuit să pui intrebarea la secțiunea Dragoste şi Sex?

| Yuoia a răspuns:

In doi, ce sa faci doar ca tigan si fara capra? Nu are nici un farmec. Mai bine capra sau urs si insotitorul. Sunt pe Youtube si roluri "scurte".