| BountyLoverXD a întrebat:

Fac un proiect despre Germania la scoala, si facem cu mancare, va rog dati-mi idei ce chestii interesante pot pune la standul, unde punem mancarea si prezentam proiectul? Ma gandeam la lumanrai, dar ce altceva? Macheta? Ce altceva? (ca la macheta m-am gandit deja)

Răspuns Câştigător
| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Poti pune flori, ornamente...steagul Germaniei..sau alte chestii legate de Germania.

1 răspuns:
| ZOZOKid a răspuns:

Stegulete nemtesti, fata de masa cu motive specific germanice.